| anonim_4396 a întrebat:

Daca vad o persoana ca iese de pe mess, chiar daca nu o vazusem online in lista, inseamna ca mi-a dat ignore sau e permanent offline pentru mine?
Mi s-a mai intamplat acest lucru cand vedeam persoane ignorate de mine cum ieseau sau intrau de pe mess (in josul ecranului).
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva?

1 răspuns:
| Kyrie a răspuns:

E un bug de la versiunile vechi de messenger, si mie mi s-a intamplat la persoanele ignorate de mine de fapt sa apara online/offline, nu invers...
In orice caz detector gasesti pe google la primul cuvant si daca apare offline la tine pecand la detector apare online, e clar ca ti-a dat ignor (gandeste-te putin logic, nu ar avea sens sa se puna invizibil doar pentru tine)

Deci cam asta e