| Alex0194 a întrebat:

Daca vizitez pagina cuiva de hi5 si sunt totodata logat pe a mea acea persoana stie ca i-am vizitat eu profilul?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Dahappy
Cand intri pe hi5, scrie "vizitatori recenti" si acolo sunt toate persoanele care au intrat pe hi5 in aceasta saptamanawinking
Poti sa ti faci un alt hi5.si sa te uiti ca sa nu si dea seamatongue
Bafta
xoxo

5 răspunsuri:
| Alex0194 explică:

OK multumesc de ajutor, m-am descurcat

| Adelinesmile a răspuns:

Da. poate vedea happy

| dedesh a răspuns:

Da, dar iti poti seta la profilul tau, astfel incat sa nu mai vada nimeni atunci cand le vizitezi profilele.hee hee

| adriana_5532 a răspuns:

Da dar daca intrii la confidentialitate poti seta sa nu iti mai apara lasa-mi mesaj cu id tau si iti explic cum sa faci ca e unpik mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate vedea`! Dar poti seta anumite chestii pe hi5 si nu va mai putea sa vada ca iai vizitat profilublushing.