| andreeutza_8900 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de iduri ca nu mai stiu cum sa fac(numele meu este andreea)celui mai frumos id ii dau o fundita.

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Andreuk_frumusik_yo
andrea_cool_boy
you_my_col
sweet...andrea...colll girl

deci plss da-mi fundia nu am unma una crying

13 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deutaandreuta(deuţaandreuţa) sau andreuta si data ta de nastere sau data la care îţi fasce ID-ul

| vladix a răspuns:

Ma rog... Nu ai nevoie decat de putina imaginatie, dar cred ca cel mai bine ar fi daca ti-ai pune exact numele tau. O sa ai nevoie de un ID serios cand vei fi mai mare. Nu e la moda sa iesi in evidenta, e la moda sa fi original.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

pai...
andr3_girl
deea_4you
d33_d33

ai putea incerca diverse combinatii cu numele tau, anul de nastere sau ceva de genulwinking

| nickolass25 a răspuns:

Salut. Ma gandesc ca esti draguta, nu? Atunci incearca id-ul: andreea_cu_funditawinking big grin Sper sa iti placa si sa reusesti sa il faci... Sa ne anunti daca ai reusit, ok? Pupici kisswinking

| YukiMrM a răspuns:

Andreea. sweet_girl ( si aici merge si anul de nastere dupa girl )

| madalynaaa a răspuns:

DiDy(*_*)
Deedee(+_+)
Adree(8_8)
AnDry_craZY
AndreeA_...(Rock; Rap)GirL
fundita plzz
poti sa schimbi majusculele

| tia a răspuns:

Anduu*

| KidDu` a răspuns:

Deutz. mik

fetita.mik.deea

deea. zice. taci

andreea_4ux

deea. love. you

deuts.zice.ca.te.iubeste

deuts.u.bai.inteligentule

deutsu. love. you

dedetsy.girl

dede.barbie

dede.lush

Sper sa imi dai si mie o fundita :*
Mersii >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

&Reaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea_cool_tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un id ca numele andreea ma puteti ajuta
?

| Anestezia a răspuns:

I-ai dat funda lu FunkySecret care nici macar nu stie sa scrie cool el a scris colll? ...andrea?-poate andreea?!?> si ce inseamna you my col? tu esti culul meu? sa nu mai zic ca SE SCRIE COOL nu col! ma rog

| .... a răspuns:

And_reea
andre_ea
simplu (cand ii zici cuiva sa inteleaga si sa fie usor de retinut):*