| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de retete de preparare a unui produs din ce se mananca de Craciun. Funda si vot folositor la fiecare raspuns.

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Cred că pui incorect problema. Cere diverse rețete și gata. De crăciun poți mânca orice, dacă ai bani să cumperi toate prostiile pe care vrei să le cumperi. Nu este nici o lege unde să fie precizat ce alimente ai voie sau nu să mănânci de Crăciun. Am scris unor copii despre diverse chestii care se pot mânca / gătii.