| oldschoolrom a întrebat:

Dati-mi si mie niste modele de modulator FM cu telecomanda sa fie compatibil cu masina Skoda Octavia II

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Modulatoarele alea sunt universale, trebuie doar sa ai bricheta si un radio in masina.

| oldschoolrom explică (pentru suntserios):

Am inteles, dar nici tu nu mi-ai zis si nimeni niste modele.

| suntserios a răspuns (pentru oldschoolrom):

Chiar nu prea conteaza modelul, insa sa stii cu cat e mai ieftin e mai prost. Am avut vreo 2 ieftine si calitatea sunetului era varza

| oldschoolrom explică (pentru suntserios):

Pai si de care ai tu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix o magaoaie din asta am
http://www.accesoriiauto.org/......bluetooth/

noroc ca a fost cadou ca eu nu as fi dat banii pe el, prefer sa imi fac cd uri, se aude mult mai clar

| CostelCapac a răspuns:

Orice model de modulator este compatibil cu orice masina care are bricheta incorporata.

| oldschoolrom explică (pentru CostelCapac):

Si niste modulatoare FM de unde le pot achizitiona? http://www.drive-test.ro/images/skoda_octavia_11.jpg Pe aceasta o are tatal meu.