| Frumusyk_Andreutz_1993 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee va rog cum sa imi mai schimb numele pe facebook...Va rog, dau funtitsa :*

Răspuns Câştigător
| Alyna36 a răspuns:

Mai bine ar fi să pui numele și prenumele tău adevărat ca alți prieteni să te poată găsi mult mai ușor. )

| Frumusyk_Andreutz_1993 explică (pentru Alyna36):

Da,adevarat dar prieteni mei mai mult rad de numele meu sad

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Frumusyk_Andreutz_1993):

Saracuta de tine tongue

4 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pai ce prieteni sunt aia daca rad de tine? thinking oricum pe fb e bulangeala mare big grin eu personal mi-am sters contul in afara de cocalari manelisit si pitipoance nu ai ce sa vezi ceva bun pe acolo. asa sa revenim asupra subiectului big grin pai nu stiu pune si tu TheLittleAngel - tongue mmm sau ca sa fii sigura ca nu mai face nimeni caterinca puneti ceva mai simplu cum ar fi Deea93 si gata ca nu mai are nimeni ce sa zica si cam atat ca sunt in pana de idei big grin

| SashaS a răspuns:

Buna!
Pune-ti numele tau adevarat. Chiar daca rad de tine asta e numele tu si pana la 18 ani nu ai cum sa ti-l schimbi :*.