| anonymus1 a întrebat:

Dati-mi un site n care pot sa fac o fotografie de genul: justin bieber se pupa cu alt baiat sa mixes fotografie! cel mai bun raspuns primete funda! big grin

Răspuns Câştigător
| GeogiiMwa a răspuns:

Se numeste photoshop si se descarca de pe net sau de pe CD puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Micsku_Adam_1994 a răspuns:

Obvious troll is obvious.

| EwTeddy a răspuns:

Nu stiu ce aveti toti cu Justin Bieber, nu sunt fana dar nici nu imi placa sa criticati oameni pe care nu ii cunoasteti.
Bine! apar in tabloide tot feluri de minciuni care zic ca se drogheaza...multi baieti din ziua de azi fumeaza.ce-i asa mare lucru :\