| sssSnake a întrebat:

Dati-mi va rog un link, de unde sa downloadez left 4 dead 2 straight face ca am mai socos dar nu imi mergeaustraight face Daca imi dati, sa fie bun...sau sa imi dati unu care l-ati scos si voi, si va merge! mersi mult! ---Dau fundita daca imi mere---

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul se bazează în mare parte pe gameplay-ul online și merge doar cu licență cumpărată din magazin, licență ce poate fi folosită pe un număr limitat de calculatoare.

| Bullseye1 a răspuns:

Mda are dreptate Anonim iti trebuie steam oricum left4dead2 nu e scump 50.00 lei sau 60.00 lei mai mult nu...
Oricum mai bine cumparal decat sa ai probleme s sa scuipi ecranu ca nu stiu ceti mai face jocu.