| ronin33dan a întrebat:

Dau cu FUNDA!
Vreau sa stiu si eu care este documentatia dupa care trebuie invatat pentru Scoala de Soferi PROFESIONISTI. Rog sa raspunda cei care stiu! Nu sunt acceptate toate manualele din cate stiu eu! Scuze pentru categorie, dar este cea mai fregventata de mine!

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa asta http://www.cartea-mea.ro/......11--i26797 si in josul paginii sunt chestionare pentru B, C, D, E Bafta! (fara funde ...pastreaza-le pentru fete) Mai sunt unele de la editura National - au acelasi cuprins, coperta difera (pe un fond verde cu scris galben parca) si mai stiu ca exista pe net pentru download Soft Drive - scoala de soferi - 2011 (n-am verificat)