| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Ajutati-ma va rog! Cum sa fac sa nu mai apara unde iti scrii adresa de mail cand te loghezi la facebook, cand dai click, o adresa de mail de pe care am intrat mai demult?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Șterge datele de navigare ale browser-ului. Dacă folosești Google Chrome: Setări -> Istoric -> Ștergeți datele de navigare și selectează (bifează) "Datele salvate pentru completarea automată a formularelor" și se va șterge. Fundiță?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stergi datele de navigare ale browserului

| heAdgN a răspuns:

Apesi ctrl+h si stergi datele de acolo