| BrunetteClaudia a întrebat:

Dau Funda! Am un Nikon Coolpix S2600. cum pot seta sa nu mai apara data si ora in poze? nu reusesc nicicum.

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu stiu exact cum mai sunt meniurile de la compacte, dar stiu ca apareau din meniul principal, la setari si selectezi off la afisarea datei pe cadru, prindere data pe fotografie, afisare data pe fotografie, ceva de genu.

| Brâncuşi a răspuns:

Buna ziuă, şi eu m-am chinuit şi până la urmă n-am scos-o la capăt, nu ştiu.

| Tαиíα a răspuns:

Intri în meniu dai la configurare găsești opțiunea imprimare data și dezactivează.