| LeEu a întrebat:

Dau funda! Buna! Am facut modarea PSP-ului exact ca in clipul acesta, si nu stiu de ce cand vreau sa pun un fisier CSO in folder-ul GAME nu il citeste.http://www.youtube.com/watch?v=yBFFvPfA4sw VA ROOG, CINE MA POATE AJUTA? Mersii! Cum pot sa fac un folder ISO pentru a vedea fisierele CSO?

1 răspuns:
| AndreiGrigore a răspuns:

Pai daca ai facut o modare corecta, si sper ca asa ai facut, ca daca nu....ar trebui sa pui jocul din arhiva(de unde l-ai descarcat)(acesta are extensia.iso sau.cso) in folderul iso din psp.La mine asa e la 5.50 prome-3. FUNDA?