| Delete a întrebat:

Dau funda,, Buna am telefon lg u990 nu l-am cumparat mi la dat fratele mai mare treba e ca nu mea dat tot de la el,, Dece nu ma pot conecta prin USB trebu vreon driver? Daca da dati-mi va rog linkul de unde il pot downloada

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Ca sa te poti conecta prin cablul usb i-ti trebuie programul LG PC Suite II, pe care il poti descarca de pe net, dupa care il instalezi in calculator, conectezi cablul si telefonul si te apuci de treaba. Succes!