| alexxx a întrebat:

DAu funda:) dupa cum vedeti si in videoclipul acesta:
http://www.youtube.com/watch?v=rV3l4_UZFlo
si multe altele, acei playeri au no-recoil, cum fac?:|banuesc ca au steam daca au clan si o jucat in turneu e o echipa buna, deci cum fac sa aiba no-recoil ca si eu am steam

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy frate dupa ce am fazut videoul pare ca sunt pro playeri. da nu stiu sigura ca jucau cu jucatori slabi. si au folosit hack
Asa am avut si eu la crossfire [ no-recoil]. poate is codati happy [ funda daca vrei ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Az, zi si mie te rog un site de pe care sa iau si eu un cod pentru crossfire pls