| bulzz a întrebat:

Dau funda! peste 1 saptamana o sa imi iau un 1router wireless dar problema e ca stau la casa, daca il montez la al 2 etaj voi avea internet si la primul etaj? daca nu ce solutii ar fi

Răspuns Câştigător
| sCzKun a răspuns:

Vei avea, depinde de grosimea peretilor, mai ales cel dintre etaje, asa variaza si semnalul. O sa ai cam jumatate din semnal, dar e ok happy

6 răspunsuri:
| cristianela a răspuns:

Eu am de asta si merge si de la parter la etajul 2. are 3 antene si nu e scump: http://bit.ly/AvCUie

| crmr a răspuns:

Da pune-l fara probleme

| Bradster a răspuns:

Ia-ti un router bun (nu te zgarci)cu 2 antene!

| skama18 a răspuns (pentru Bradster):

Frate toti cauta miniaturi si u umbli cu antenelaughing

| andreidraga a răspuns:

Daca nu ai casa rezistenta la bombe vei avea semnal la orice etaj. Bineinteles ca semnalul maxim va fi langa router.

| kumichan a răspuns:

Da merge dar nu vei avea un semnal foarte bun la edtajul 1.