| SkaterBaa a întrebat:

DAU FUNDA!
TPU am instalat un program Cubase LE 4 si vreau sa import o meodie, si imi da voie doar in format midi, cei ala?happy si explicati-mi cum fac sa gasesc melodii in acel format happy

Răspuns Câştigător
| Barney a răspuns:

Cubase Light Edition (LE) 4 (ca oricare versiune Cubase), folosit la crearea sound track-urilo sau a melodiilor de pe fundal.

Daca vrei sa un program in care sa importi melodii, iar dupa sa le modifici tu, iti recomand Adobe Audition 3.