| Dark89 a întrebat:

DAU FUNDAAAAA URGENT! Cine imi spune si mie niste jocuri frumoase shootere, masini.de genu Tom Rider, Mass Effect 2. daca mai stiti si altele.mersi

Răspuns Câştigător
| lucian a răspuns:

Call of duty black ops, modern warfare 1, 2, medal of honor, gta 4, far cry 2, splinter cell conviction, Mafia 2, nfs hot pursuit, resident Evil 4, 5

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Crysis
crysis warhead
splinter cell conviction
splinter cell pandora tomorrow

| Catalin1 a răspuns:

Nfs hot pursuit, colin mcrae dirt 2, moha, nfs shift, two worlds II.

| InfiAndrew a răspuns:

Splinter cell double agent, call of duty modern warfare 2, medal of honor 2010, mafia 2, crysis 2, nfs most wanted, nfs world, far cry 2

FUNDA :d

| Sykes a răspuns:

Mafia 1 sau 2