| Trump147 a întrebat:

DAU FUNDITA!
Laptopurile din italia sunt toate in limba italiana? Adica ma refer la tastatura, windows si bios...
Daca am vazut pe un site un laptop in care in poza lui era limba engleza... inseamna ca ei il au in stoc tot pe limba engleza?
Intreb deoarece cunosc 3 persoane care stau in italia si au laptopurile cumparate de acolo, dar toate sunt in italiana...
EXEMPLU : http://compraonline.mediaworld.it/......uctDisplay
Daca tastatura e in engleza, ca in imagine inseamna ca asa o trimite daca o comand?

Răspuns Câştigător
| dokosvai a răspuns:

A mai cumparat cineva cunoscut si i-a dat-o in italiana... deci da! tastatura e in italiana... la fel si windowsul. dar in schimb biosul e in engleza

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Iti raspund cu alta intrebare...Toate tastaturile din Romania sunt in romana? Nu. eu am gasit doar 1 din 10 cu taste in romana

| rRAzvANn a răspuns:

Din cate stiu eu doar windowsurile is instalete in italiana si italieni au tastatura normala.

| Trump147 explică:

Adica tastatura va fi exact ca in imaginea aceasta? (conform pozei de pe site asa e tastatura... in engleza)
http://compraonline.mediaworld.it/product/big/616924_c.jpg

| Trump147 explică:

Nu am intrebat daca tasturile din Romania sunt in romana. am intrebat daca tastaturile de la laptopurile din Italia sunt neaparat in italiana?
desi in poza arata ca tastatura e in engleza... e totusi posibil sa fie in italiana?
asta intreb eu
am scris in 10 randuri sa se inteleaga... dar tot n-am fost inteles straight face

| andrei_7439 a răspuns:

Pai depinde... daca laptopul care vrei sa-l cumperi din Italia e fabricat in Italia va fi in limba italiana, dar daca este importat in Italia nu e in italiana. si tastatura o poti comanda cum vrei tu si faci setarile ca tastatura sa fie in engleza