| sTeFaNvL a întrebat:

Dc mi se stinge pc? Deci se incarca chestia aia cu windows si cand sa imi arate aia cu welcome mi se stinge? puteti sa-mi spundeti ce are repede

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

Scanează-ţi pc-ul sau curăţă ventilatorul. happy

4 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Eu cand am avut problema asta, am avut virusi. Posibil sa ai si tu.

| givehelp a răspuns:

Poate sa fie duplita cu praf sistema de ventilare, sau trebuie de schimbat Windowsul. mergi la un specialist sa nu-l arzi de tot

| sTeFaNvL explică:

Am incercat sa schimb windowsu nu ma lasa sa-l schimb se stinge

| NaM3 a răspuns:

Schimba windowsu ori cand se deschide intrii in safe mode si cauti restore si dai cu o data in urmawinking