| vladutzzz_2456 a răspuns:

De ce stiu sa voteze astfel? Poate uneori au dreptate, insa in majoritatea cazurilor, nu! Poate persoanele respective (nu m-am uitat despre cine e vorba, nici nu ma intereseaza!) se cred superioare celorlalte. Mai pe scurt, "suntem", in opinia lor, precum raspunsurile asa cum ei le apreciaza...
In fine, mie putin imi pasa de asta. Daca vrei sa ajuti pe cineva si esti considerat stupid, atat tu cat si raspunsul tau, e nasol!
Dar pana la urma pentru ce suntem pe site'ul asta? Pe TPU.ro? Pentru rank sau pentru a ne ajuta intre noi?

Numai bine! happy

24 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Şi lista poate continua...hee hee
Aşa sunt ei, ce să le faci.

| Dominicc a răspuns:

Fiecare isi da cu parerea.
si eu la raspunsurile mele primesc deseori stupid si...
poate98% nu merit.

unii sunt mai... nu stiu cum sa le zic.
oricine da un raspuns pe care ei nu il percep sau nul inteleg e "stupid"
si eu primesc si ce sa fac? sa ma plang?
asta e,,

pe cei de sus nu'i stiu...

| Dominicc a răspuns:

Mai mai. mersi de stupid.

vai de.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unii cu stupidul, alții cu gloria. Asta este viața.
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu, sunt ai nostri! big grin Si apoi cum sa ii urasc cand ma distrez facand cu cineva schimb de voturi la calup, pe baza de simpatie laughing Cum sa te superi din asa ceva? Tocmai acum, cand vine primavara? happy

| rsn13 a răspuns:

Stupizi sunt ei la cap (atunci cand dau degeaba). Asta e parerea mea big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Nu urasc pe nimeni cum nu ii urasc nici pe cei care, cand au ceva de obiectat, nu raman logati.

| Razvan a răspuns:

Dar de ce sa-i urasc? Vai Doamne rai de ei mi-au dat stupid, ma duc sa plang. Ce naiba mai? De aia nu mai pot eu ma voteaza nu stiu care frustrat.Noi sa fim sanatosiwinking

| Locre a răspuns:

Intreaba-i, poate se cred prea desteptihee hee

| Locre a răspuns:

Si eu am intalnit cazuri...si mie mi-au dat unii stupid degeaba(parerea mea). De ce? Pentru ca: ori nu le convine si li se pare ceva jignitor la adresa lor, ori sunt altii care merita sa le dai pentru ca dau niste raspunsuri de tot rasu`(intr-un sens rau), sau pur si simplu nu inteleg.Sunt altii care dau niste raspunsuri amuzante, dar cel care a pus intrebarea respectiva sa nu-i convina deoarece i se pare ca e ceva jignitor cum am mai spus si mai sus.Eu cel putin nu dau stupid fara rost sau daca dau... e de razbunarelaughing. Stiu ca nu dau un exemplu bun, dar de ce sa fiu mai fraiera?hee hee

| Casiana a răspuns:

Si problema cea mai mare este ca daca te uiti, unele raspunsuri nu sunt deloc, dar deloc stupide.Sunt de acord sa acorzi si "stupid" dar nu asa fara niciun motiv, de dragul de a te simti tu mai destepthappy. Sper sa nu jignesc pe nimeni prin raspunsul meu!

Pa-pa

| Zâmbărici a răspuns:

Noul lor joblaughing. Sa stea in fata calculatorului si sa voteze stupid.Nu de alta dar acel vot ii caracterizeaza pe eihappy

| Pupily92 a răspuns:

Pai... daca ai multe raspunsuri folositoare sau inteligente castici un anumit punctaj.si normal ca daca ai nefolositoare sau stupid nu castigi nimic. poate doar pierzi.si prostimea invidioasa intra pe fiecare intrebare doar ca sa voteze stupid.chiar daca ai raspuns bine si esti "stupid" nu castigi nimic si ei sunt favorizati cand se fac alegeri pentru userul anului, expert TPU sau nu mai stiu ce. parerea mea. li s-ar potriviu aceste versuri: Invidia v-apasa, nimic nu va convine,
Mai bine fraierii sa taca, asa cum se cuvine.
happy kiss

| Lora_6439 a răspuns:

Astia sunt oamenii. Trebuie sa ne obisnuim...

| hominid dreak a răspuns:

Unii dau stupid din prostie, altii din rautate.

| acblabla a răspuns:

Fiecare voteaza cum crede, in functie de cum a perceput mesajul. Nu are rost sa ne luam in gura cu nimeni pentru un amarat de vot.

Ce mi se pare intr-adevar ciudat ii ca is intrebari, ex http://www.TPU.ro/tehnologie/cine-are-windows-7-cum-vi-se-pare/, la care am observat ca aproape toate raspunsurile au cel putin cate un vot "Stupid":|, chiar daca unele dintre ele au multe voturi de "Folositor" si "Inteligent"...

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Cred ca de plictiseala, sau intrebarile sunt chiar stupide

| bettasplendens a răspuns:

In primul rand de ce nu incerci sa formulezi pe romaneste intrebarea ta? Eu de exemplu dau stupid cand vad ca sar unii si fac pe inteligentii si ei nici macar nu stiu sa scrie pe romaneste. Si daca exista optiunea de "STUPID" si mie mi se pare ca raspunsul tau sau al cuiva la o intrebare e stupid atunci dau stupid, indiferent daca 10 altii i-au dat folositor/inteligent/etc. E optiunea ta personala si ai dreptu sa clasifici fiecare raspuns din punctul tau de vedere.
Ps: ce inseamna "accesti" "dc unu stiu." etc etc etc?

| Nita a răspuns:

Nu am de ce sa ii urasc, dar ar trebui sa se mai gandeasca inainte de a da "stupid"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-au gasit si ei un scop in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Anna nu pot ramane logat pentru ca sunt suspendat sad
Si cand esti suspendat nu poti pune intrebariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sangerosu al ae disperat rau... cam multe "stupiduri"
crk are probleme cu; lumea
oricum bine punctat;;)

http://scolipentruunviitorverde.ro/ keep green, keep you

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@acblabla uite cine a dat stupid la acea intrebare :|
http://www.tpu.ro/utilizator/kgvn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel de-.al doilea vad ca. l iubeste la nebunie pe ady, chestiile astea se pot raporta lui Raluca, pentru ca fac uz abuziv de o functie, deja fetita vad ca e suspendata, asa ca...la mai mare!