| Scarlettt a întrebat:

De azi cand am bagat mousul in laptop (cu fir) cand dau click stanga merge ft greu ma refer ca trebuie sa apas tare sa mearga! Ieri mergea bine, se poate sa fie din cauza ca l-am scapat 1 data jos? dar nu tare!

ce as putea sa fac ca sa mearga ca inainte in afara sa cumpar altul?

3 răspunsuri:
| Scarlettt explică:

N-are suruburi si nu stiu de unde sa umblu

| Lucianu a răspuns:

Il poti desface si te poti uita putin la el, se poate ca butonul care activeza clikul sa fi sarit de la locul sau si acum, cand dai clik se apasa mai greu, scoti suruburile, si te uiti. Sper sa iti fie de folos.

| Lucianu a răspuns:

Dar ce mouse ai?happy