| anonim_4396 a întrebat:

De cam doua saptamani imi tot apare in mini-toolbar o aplicatie numita Event Viewer. Din cate am inteles este o aplicatie a Windowsului. As vrea sa sa stiu la ce foloseste si daca o pot sterge. sau daca sa nu o sterg si de ce. (Folosesc Windows 8.1)

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Event Viewer este un instrument care afișează informații detaliate despre evenimente importante (de exemplu, programele care nu încep cum era de așteptat sau actualizări care sunt descărcate automat) de pe computer. Event Viewer poate fi de ajutor atunci când depanați problemele și erorile cu Windows și alte programe.
https://www.microsoft.com/......esult.aspx

| StiviFaQ a răspuns:

Deci nu se poate sterge din calculator?