| SmeckerBoss a întrebat:

De cate ori incerc sa deschid un program nu merge. De exemplu daca incerc sa deschid winamp-ul imi da o eroare : "C:\Program Files \Winamp\winamp.exe is not a valid win application." Ce inseamna asta? trebuie sa reinstalez windows-ul?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai registri facuti varza,pe scurt ai toate intraile invalide! Probabil ai folosit un soft de optimicare care ti-a schimbat target-urile! Depinde ce windows ai, daca ai windows xp baga un cd cu windows si dai repair, iar daca ai windows 7 dai restore system, asta daca ai avut creat un point restore!

| SmeckerBoss explică (pentru ROB3RT89):

Pai am window7 si nu cred ca am creat un punct restore.Ce pot face in acest caz?

| SmeckerBoss explică:

N-am un punct de restore.Ce ar trebui sa fac in cazul asta?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SmeckerBoss):

Daca ai windows 7, dai clik dreapta pe computer/properties/advanced system settings/system protection unde dai pe system restore pentru restaurere, asta daca ai noroc! Daca nu incerca un repair sau cu softuri precum glary utilities, formatarea ramne ultima solutie!

| SmeckerBoss explică (pentru ROB3RT89):

Am folosit glary utilities dar tot nu s-a rezolvat

| SmeckerBoss explică:

Da-mi mesaj cu id tau sa vorbim mai usor