| alinmessi10 a întrebat:

De cateva ore mi se tot blocheaza videoclipurile ( nu numai pe youtube, pe orice site ). ce ar trebui sa fac? mi se blocheaza si daca dau refresh merg dar la un moment dat iar se opresc

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai nevoie de flash player cu licenta ( cumparat ), probabil ti-e dusa placa video, incearca sai mai dai cate un reload la pagina sau daca tot nu merge singura solutie e sa dai restart la computer.

| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa-ti reinstalez windowsul sau sa-ti cumperi o placa video mai buna.

| LovelySmile98 a răspuns:

Incearca sa stergi browser-ul pe care il folosesti si reanstaleaza-l.