| AmxMod a întrebat:

De cateva zile ami merge foarte greu facebook-ul.ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Probabil ai virusi la internet la browser.Iti recomand sa-iti bagi alt browser pe care nu la-i mai avut pe windows precum Opera, Safari, Mozila sau Torch ( iti recomand Torch) sau daca nu vrei sa bagi alt browser.Iti recomand sa iti bagi anti-virus-ul YAC Yet Another Cleaner si iti scanezi tot pc-ul ( ti-l scaneaza repede ).Eu asa il folosesc dupa parerea mea este cel mai bun anti-virus.Sau daca nu vrei anti-virus baga-ti alt browser precum Torch este foarte bun. Fundaaaaa?

2 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate cred este ceva de la ei sau ai virsuri la net.

| Kenya a răspuns:

Daca e pe telefon, actualizeaza-l si iti va merge mai bine.