| heise a întrebat:

De cateva zile Messenger-ul imi da o eroare. La inceput mi-a zis ceva de Locals, dar acum imi zice de altceva.
Am incercat sa il dizistalez si sa il reinstalez si sa il sterg si de la "Registry Editor", insa nimic. Si chiar vreau sa intru pe Messenger. Si am incercat si din alte parti sa il iau (am cautat si ceva sigur, normal), dar tot nimic.
http://img215.imageshack.us/img215/2726/69587058.png

As aprecia foarte mult o rezolvare. Si va rog, incercati sa explicati clar pasii sau daca nu vreti sau puteti, atunci spune-ti cum doriti, ca o sa imi dau eu seama cumva sau altcumva unde ar trebui sa intru sau ce ar trebui sa fac.

3 răspunsuri:
| heise explică:

Nu am incercat (la asta nu m-am gandit, desi eu as fi dorit sa intru pe Messenger, nu YahooMail). Dar da, merge. Multumesc. Insa... cu eroarea. Inca mai este avabila.

| heise explică:

E normal sa ma deconecteze de pe YahooMail?

| SakuraSasuke a răspuns:

Ai incercat sa intrii pe YahooMail sa vezi daca merge?