| KobraXS a întrebat:

De catva timp, atunci cand incerc sa intru pe facebook nu imi mai arata tema,adica in loc ca sus sa arate coperta, in coltul stang de sus al ecranului sa-mi arate notificarile acum imi arata doar scrisul in stanga, fara imagini si fara tema.Am schimabat browserul si imi arata acelasi lucru(inainte aveam mozilla firefox iar acum am Opera). Este vreun plugin de care nu stiu ca trebuie sa-l am(am doar pluginul Adobe shokwave instalat si altele, dar acesta este singurul de la Adobe)? Ce pot face sau ce plugin trebuie sa instalez pentru a-mi arata tema la facebookbig grin?

Răspuns Câştigător
| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Probabil e update nou...si asa se anunta ca se fac innoiri la facebook. Asa m-am trezit si eu cu facebook-ul schimbat. Pe al meu era altfel, pe al surorii mele ca inainte. happy

| KobraXS explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Stiti cat o sa dureze asta?

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns (pentru KobraXS):

Asta nu stiu....la sora mea a disparut.

| KobraXS explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Si la mine azi a disparut

4 răspunsuri:
| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Cred ca e update nou! happy