Întrebare recomandată | MarianDeluise a întrebat:

De ce am nevoie ca sa pot monta un subwoofer auto la pc?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O statie de amplificare audio, preferabil cu iesire pentru subwofer, sau
o statie de amplificare audio stereo + filtru pentru subwofer.

| DryIce a răspuns:

El merge pe 12 volti. In casa ai nevoie de transformator pentru 220 la 12 volti. Statie are el cea din masina, o pui in casa si pe ea si la transformator. Asta e tot. COnectezi mufa jack a statiei la pc.

| deea3507 a răspuns:

Practic, te referi la un sistem audio extern, nu? conecteaza-l prin usb