mira
| mira a întrebat:

De ce astazi trebuie sa ne logam de cate ori intram pe TPU?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am observat si eu. Probabil sunt ceva probleme pe site. Poate e o problema cu fluxul de informatii. S-a mai intamplat acum 2 zile parca sa imi spuna ca TPU intampina dificultati si sa revin mai tarziu.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu, dar mie mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata. Altcineva a pus o intrebare din contul meu.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Delogheaza cand vrea muschii lui. Eu eram logata in momentul cand am inceput sa scriu raspunsul la o intrebare, dar, cand sa-l postez...surprise, surprise! M-am trezit delogata. Si uite-asa, raspunsul s-a pierdut in neant, ca era kilometric si mi-a fost lene sa-l mai scriu inca o data.
Cateodata, am senzatia ca, de ceva timp incoace, cineva face tot posibilul sa scoata din pepeni utilizatorii si sa-i determine sa-si stearga conturile, lehametiti de atatea sicane.

| Bishop a răspuns:

Nu stiu
...si eu care credeam ca am facut eu cevahee hee

| Ciprian Ionut a răspuns:

Parerea mea este ca cei care au facut site-ul au setat ca timp de logare foarte scurt. Este mai bine asa totusi. Este mai sigur si mai securizat. Dar bineinteles voua nu va pasa de asta, pe voi va intereseaza doar sa intrebati si sa raspundeti. Ganditi-va daca intr-o zi, din cauza unui atac (din cauza unui hacker) nu ati mai avea unde scrie?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asa am patit si eu, cred ca sunt unele probleme cu site-ul.

| cretzufinish a răspuns:

Am observat si eu chestia asta, dar am crezut ca am eu vreo problema si chiar nici nu mai stiam userul si parola ca pana acum intram direct laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Se pare ca si daca lasi site-ul mai mult timp deschizi si nu esti comunicativ trebuie iar sa te loghezi

| cristiancristir a răspuns:

Daca nu vedeam intrebre asta nici nu observam ca nu sunt logat. laughing
Oricum dimineata cand am intrat eram logat.

| amandina_9414 a răspuns:

Habar nu am de ce.am obsevat si eu

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da asa se parelaughingasta este, da oricum o sa fiu loiala si o sa intru oricum, chiar daca trebuie sa-mi scriu parola si adresa mereu.big grin

| alexa a răspuns:

Am vazut si eu
ma gandeam ca e de la me din setari...deci e o problema generala
cine stie ce schimbari mai au loc pe aici sau ce se mai hotaraste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ne dovedim loialitatea, sintem impreuna si la greu, nu numai la bine.
Ba nu, ca sa ne dovedim nervii de otel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa si nu`mi mai stiu paroolaacryingcrying( sunt @Yssa. Ce tolomaca trebuie` sa fiu sa`mi uit parolacrying, ce fac?rolling on the floor

| betti a răspuns:

Am mai intrat azi si eram logata, acum seara descoperisem ca nu mai sint, iar asta datorita intrebarii, altfel poate nu trageam un ochi si sa vad ca nu mai sint logata!