| xgd a întrebat:

De ce atunci cand descarc un metin nu imi merge? Doar metin2 bm si metin2 ro merg, am incercat sa descarc si metin2 dream dar nu imi merge si am descarcat metin2 fun dar dupa ce ma loghez ma scoate. Sa ma ajute cineva va rog, dar habar nu am ce e aia funda si nu stiu cum se da.

Răspuns Câştigător
| BogdanFnky a răspuns:

Daca te scoate dupa ce te loghezi pe server inseamna ca e Bug de la server. Trebuie sa astepti.sau ar mai fi o solutie: deci iti faci alt caracter intri in el joci 5 minute asa...pe urma il stergi si te joci.

2 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

E prea proasta mata

| xgd explică:

Cine te crezi tu sa ma injuri? Nu am zis nimic de tine asa ca nu ai dreptul.