| andr3yu7zu21 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa-mi deschid email-urile imi da o eroare de genul :"firefox. exe has encountered a problem and need to close" si imi inchide pagina?!? Acest lucru mi se intampla numai cand intru pe yahoo.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi dacă nu merge nici aşa, fă-i update.
Şi dacă nu merge nici cu update, dezinstalează-l şi apoi du-te la start - run şi scrie regedit. exe şi apoi dă-i enter. O să-ţi apară câteva categorii în stânga cu aspecte de foldere(le voi numi în continuare aşa, deşi nu-s foldere!).
Te duci în folderul HKEY_Local_Machine, apoi în subfolderul Software şi acolo vei găsi două foldere: Mozilla şi Mozilla.org.
Repet, după ce îi dai uninstall din Add/Remove Programs (asta în Control Panel) te duci acolo în regedit. exe, cum ţi-am spus mai sus şi ştergi acele două foldere. După care downloadezi de pe site-ul oficial.
Acum sigur va merge.
Sănătate.

1 răspuns:
| baietzelu a răspuns:

Curata istoricul din firefox.
Si incearca iar. Daca nu merge, dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar. O sa mearga atunci.