| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand filmez desktopul cu bandicam si cand vreau sa vad videoclipul imaginea nu este clara

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Pentru ca filmeaza cu putine fps-uri (cadre pe secunda) daca bagi filmarea intr-un program de editare si o randezi de acolo o sa se vada clar.

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Si cum fac asta

| SorinTudor a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai descarca de pe net un program de editat videoclipuri. de genul movie maker, Sony vegas, Adobe premiere,...

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Si dupa aia ce fac

| SorinTudor a răspuns (pentru anonim_4396):

Il instalezi, iei video-ul din folderu in care-l ai salvat si il prelucrezi daca vrei sau il salvezi la o rezolutie mai buna, ai de ales intr-e 720p si 1080. Daca ai un PC sanatos salveaza-l la 1080.

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Am descarcat Sony vegas

| SorinTudor a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok e bun dar cam greu pentru incepatori, cauta niste tturoiale pe youtube si o sa fi incantat sa vezi ce poti face n Sony vegas daca ai timp si rabdare.

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Ok

| anonim_4396 explică (pentru SorinTudor):

Bine.