| DonarisDona a întrebat:

De ce cand ma autentific pe skype sta 5h si dupa zice "Skype nu a putut sa se conecteze" ..am incercat pe ambele conturi si la fel zice. oare e din cauza netului? ca imi cam merge greu deoarece am net cu modem si am consumat GB pe care ii aveam.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au probleme cei de la Skype azi, nu merge la mai nimeni

| DonarisDona explică (pentru suntserios):

Dar unor le merge. sper sa-si revina.Mersi :*

| DonarisDona explică (pentru DonarisDona):

Unora*,tot aia

| Eastwood a răspuns:

Si mie mi-a facut asa de la ora 12, acum imi merge, inainte mergea la prietenul meu si mie nu, acum mie da si lui nu. Au ei probleme tehnice!

| TheSniperSinon a răspuns:

Si mie imi face la fel, au probleme cu serverele si fac un patch, cred.
Poti folosesti skype in browser.
Nu am voie sa postez un link asadar scrie pe google "Skype browser version".

| DonarisDona explică (pentru TheSniperSinon):

Isi va reveni contul, nu? sau trebui sa fac altul?