| AlexutsSsa96 a întrebat:

De ce cand trimit mesaje pe mess nu pot sa le vad?
imi apare totul alb, cand le scriu vad ce scriu dar dupa nu mai vad nimicsad
dc oare?
am instalat din nou messu si tot acelasi rezultat!
help me please!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blogu meu si ai sa gasesti acolo solutia adecvata:http://byinside.weebly.com/2/category/tutoriale39ff22bae7/1.html.daca nici asa nu-ti merge contacteazama

4 răspunsuri:
| AlexutsSsa96 explică:

Sweetim n`am...am un cal troian si nu stiu cum sa-l depistez am intalat tot felul de antivirusi si nu-l pot gasi am pierdut ore scanand PC-U...si acelasi rezultat cred ca cea mai buna solutie e sa instalez windowsu din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, nu am nici un "swwetim"
Cred ca am luat un virus, dar nu prea stiu sa-l depistez. sad e ceva mic si mai nou chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tocmai am patit la fel, azi. ai gasit o solutie pentru asta? sau ti-ai reinstalat windows-ul?

Răspuns utilizator avertizat