| therealgames5 a întrebat:

De ce contul meu de Youtube este eligibil si cum pot sa fac sa nu mai fie?

2 răspunsuri:
| Ryumex a răspuns:

Pai cum adica de ce e eligibil?
Pai asa trebuie, e ceva bun pentru cont.
Eligibil insemna sa fie compatibil, eligibil probabil la generare de bani, adica contul e in stare buna, daca nu era eligibil era rau. Daca faci ceva rau gen iei stike, incalci drepturi de autor nu o sa mai fie contul eligibil pentru generare de bani. Daca contul nu mai e eligibil, atunci trebuie sa astepti un timp 3-6 luni chiar un an. Daca ai incalcat mai mult de 3 penalitati ca drepturi de autor sau etc contul nu va mai fi eligibil pentru generare de bani.