| v09am a întrebat:

De ce cu o viteza de 2Mbps la internet prin cablu se pot viziona filme extraordinar de bine (nici nu astepti sa se incarce), iar cu 3, 6 Mbps cu internet mobil de Orange (3G) nu poti urmari nici macar un clip pe youtube si este necesar 3G+?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi răspunsul ar fi simplu.Deci prin cablu ai viteza maximă aproape garantat dar prin unde radio veci nu o să ai 3. 6 MB.Asta se referă poate la maximul de download acolo unde ai 3G.Succese