| Iuli122122 a întrebat:

De ce Facebook merge așa greu. E doar la mine? PC-ul este unu foarte bun, netul la fel. Doar Facebook că Youtube si restul merg stas.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sunt momente cand si mie merge greu, mai ales TPU, e o problema cu serverele lor, practic tu descarci informatie = intelegi ideea? tu cand intri pe un site aia uplodeaza de la tine date iar tu descarci de la ei informati

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Defineste "PC-ul este unu foarte bun, netul la fel". Poate sa "mearga greu" din multe idei si chestii: software, hardware. Incearca mai multe dispozitive conectate la acelasi internet si o sa vezi daca e problema din partea ta sau din partea lor.