| Grindei_Eduard_2000 a întrebat:

De ce imaginea TV-ului nu se vede? Doar daca apropii de el o lumină se vede imaginea. Ce as putea face ca sa rezolv asta? Menționez ca nu a fost lovit.

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Un tub defect sau un led ars, trebuie inlocuite la un service

| Daniel323 a răspuns:

Il duci la reparat. Inlocuirea inverterului nu costa prea mult.

| Grindei_Eduard_2000 explică (pentru Daniel323):

Si daca e in garantie?

| Wr3nch a răspuns (pentru Grindei_Eduard_2000):

Pai daca e in garantie iei bonul si mergi cu el la magazinul de unde a fost cumparat. Daca se poate repara il repara, daca nu il schimba.