| Mirela_Andreea_2000 a întrebat:

De ce imi apare pe Facebook chat indisponibil momentan? Si cum pot scape de aceasta chestie pentru a putea vorbi?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie-le celor de la Facebook, unde vezi că scrie "Raportează o problemă". Trimite-le și un printscreen pentru a le arăta exact despre ce e vorba. Mi s-a-ntâmplat și mie, dar a fost vorba de alte eroari. S-a rezolvat.

| Bondarel99 a răspuns:

Actualizeaza sau reinstaleaza aplicatia.

| Haiduc_Tina_1952 a răspuns:

De ce imi apare mereu jos in partea dreapta a ecranului Chat indisponibil momentan