| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi arata cand intru pe profilul meu TPU numai 61 de intrebari ca eu am pus mai multe? Este ceva eroare? Cum pot remedia aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Robotul ii stricat

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o mica problema la robotelul TPU care nu face actualizarea de vreo cateva zile.Toata lumea este in situatia ta. Eu am sesizat-o pe Raluca, dar cred ca a vazut si ea! Sper sa se remedieze repede.

| EUSIATIT a răspuns:

Daca stii ca ai pus mai multe vb cu RALUCA ea e in masura sa ti dea mai multe detalii [mes privat sau da clik sus pe contact ok hai fundita

| Bacemi a răspuns:

Pentru ca nu s-a facut actualizarea. Intrebarile si raspunsurile tale sunt contorizate dar statistica nu e facuta publica. Trebuie sa ai un pic de rabdare.

NOname
| NOname a răspuns:

Cel, care se ocupa de aceasta parte pe site, momentan este plecat in concediu. Cand se va intoarce, totul va reveni la normal. Nu se va pierde nici un punct, nici o intrebare.winking Stai linistit!winking day dreaming