| bogdytzu a întrebat:

De ce imi deschide un link de la mess in word? adica daca cineva are la status un link si vreau sa intru in el mi-l deschide cu word, asemenea se intampla si cand intru sa-mi citesc mail-urile. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Pentru ca ai setat din office sa iti deschida cu word-ul paginile html. dezactiveaza optiunea si nu o sa iti mai faca. bafta! sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Ai instalat office-ul cu next, next şi finisf, fără să citeşti ce scria în instaler se pare.Cauza este asocierea paginilor web şi ce conţin html cu Microsoft Word.Remediul ar fi să deschizi internet explorer-ul sau browser-ul ce îl foloseşti pentru internet şi să îl setezi ca împlicit.Setările diferă de la browser la browser.Succes