| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi merge greu calculatorul daca am instalat pe el windows 7? Sa instalez windows xp? Am rami suficienti pentru world cup 2010 pc? Cum pot remedia situatia cu stadioanele negre?

Răspuns Câştigător
| hackey a răspuns:

Placa video! Poti sa ai rami cati vrei daca nu ai o placa video buna.
Da-ne mai multe detalii despre calcu' tau!

8 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Ce comp ai? ce inseamna RAM destul? procesoul? win 7 pe 32 sau 64 biti? ai instalat toate driverele? ce placa video ai?

| Florys a răspuns:

Cati rami ai? Si decat ai procesorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane si mie imi mere greu pc ce sa-i fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instala ai instala dar daca nua ai reurese suficiente cum vrei sa-ti mearga windows 7 bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 are multe aplicati mult mai multe decat xp iti trebui o placa video buna 2 gb ram si procesor de minim 2. 0

| Sparkii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am o placa video praff si imi merge windous 7 pe pc.Mai am un pc vechi are placa video de 30000 ori mai buna ca asta si aluia nu-i merge windous 7 pe el nu mai vb prosti pe aici

| Danişor a răspuns:

Te si mai intrebi de ce merge greu? placa video este de vina! poti sa ai cati rami vrei daca nu ai o placa video foarte buna degeaba! Da-mi mai multe detalii despre calculatorul tau procesorul si decat ai placa video

| cr1st1n1k a răspuns:

Eu am windows 7 si mereg ff bine nu stiu c are pc tau