| Mihai473736 a întrebat:

De ce Instagram ma lasă să trimit cereri de urmărire una după alta la maxim 10 persoane și apoi ma restricționează pentru 24 de ore? Am auzit ca asta se întâmplă conturilor noi și ca exista o anumita limita de cereri de urmărire pe care le poți da pe ora, asa ca ați putea sa îmi spuneți câte cereri de urmărire este safe să dau pe ora, ținând cont ca am un cont de insta foarte nou?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindaca nu poti trimite mai mult de 10 pe ZI (nu pe ora), asa este regula pentru toata lumea.