| lola000 a întrebat:

De ce laptop-ul meu nu imi citeste telefonul? Doar se incarca si atat dar daca vreau sa trasnfer poze sau altceva nu merge, inainte imi aparea in bara de notificari la telefon ce anume vreau sa fac ( numai incarcare, copiere fisiere etc.), dar acum nu mai apare si doar se incarca, de ce? Din cauza telefonului sau a laptop-ului?

3 răspunsuri:
| DoooarEuuu a răspuns:

Incearca si schimba cablul de date... sau incearca si conecteaza telefonul la alt pc (al unui prieten sau ceva) si daca la el merge inseamna ca laptopul e de vina

| lola000 explică (pentru DoooarEuuu):

Am schimbat cablul de date dar degeaba...totusi trebuia sa imi apara la telefon o iconita cu semnul ala de port usb din care sa aleg ce vreau sa fac (copiere fisiere, numai incarcare etc) dar nu mai apare deloc si am resetat si telefonul dar degeaba.

| lola000 explică (pentru DoooarEuuu):

Am schimbat cablul de date dar degeaba...totusi trebuia sa imi apara la telefon o iconita cu semnul ala de port usb din care sa aleg ce vreau sa fac (copiere fisiere, numai incarcare etc) dar nu mai apare deloc si am resetat si telefonul dar degeaba. Azi dimineata am incercat si mi-a aparut fereastra aia in telefon cu conexiune pentru incarcare dar acum nu mai apare.