| Goddessss a întrebat:

De ce mereu primesc like uri de la acceasi oameni pe Facebook?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca doar ei stau acolo XD...

Cine stie, dar nu este ceva rau in asta happy

| gabicoo a răspuns:

Ce să-ți fac dacă ai poze deocheate pe contul tău!
Au devenit obsedați de tine!
winking

| Goddessss explică (pentru gabicoo):

Nuuu lol.
am doar câțiva oameni fideli in lista, care mereu imi dau like uri.
Si doar ei
parca ceilalți prieteni din lista sunt inexistenți happy
ma mir de ce

| gabicoo a răspuns (pentru Goddessss):

Dacă sunt inexistenți atunci îi ai degeaba în lista de prieteni!
În această situație, ca o adevărată gospodină, e bine să te apuci de curățenie! Stai nu te speria! Nu am zis sa faci curat prin casă!
Faci curățenie în lista de prieteni! Durează câteva minute!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

winking

| Nemessys a răspuns:

Vrei sa îmi spui ca tu ai dat like doar la o singura postare a unei persoane si atât? Gen, nu ai voie sa dai like la 2 sau mai multe postări de la aceeași persoana.

Hmm. Extratereștri...

| zilog a răspuns:

Pentru că doar la ăia le pasă de tine pe restul poti să ii stergi pentru că nici in fund nu le pasa de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au devenit fanii tai. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca numai ei iti dau atentie tie d-aia. Sunt si persoane care vad si nu interactioneaza din alte motive personale.

| floreadan a răspuns:

Cel mai probabil sunt prietenii tai carora le apar mai des postarile tale.