| UnchiulRamiz a întrebat:

De ce mi se ia de pe card 10 lei lunar? De luna trecută am observat. La BCR am cardul

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Comisionul lunar de întreținere a contului.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cere extrasul de cont de la banca ta!

| ReddY25 a răspuns:

Administrare

| mODIN a răspuns:

Taxele de administrare ale contului. Aproape orice card ai la orice banca se va intampla chestia asta.

| Mindfulness a răspuns:

Mi-e mi-au pus proprie și mi-a luat vreo 70 de lei laughing bine că nu am avut mai mult pe card că mi lua pe toți! Comision!

| RaduRobertRO a răspuns:

Evident ca sunt comisioane, teoretic ai cont vechi si daca treci la cardul George o sa ti se ia mai putin. Bafta!

| eliancodrut a răspuns:

Depinde ce conditii ai cerut. Eu am cont la BCR, unde am card, depozite si internet banking si mi se ia comision 2 lei pe luna.
Stiam mai in urma cu ceva timp ca se ia un comision de 10 lei pentru conturile pe care nu se face nici o operatiune. Dar nu o lua ca ceva real.
Daca ai card de credit poate fi si dobanda. Zic poate.
Doar la banca poti primi raspuns concret.

| aizen0567 a răspuns:

Comision lunar pentru tranzacții, retrageri, depuneri etc de întreținere a contului

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Cost de intretinere a cardului.

| georgcyc a răspuns:

Cred că ăla este admintrarea contului lunar

| georgcyc a răspuns (pentru georgcyc):

Este administrarea contului lunar