| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se inchide calculatorul dintr-o data?

8 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Curata-l tu sau du-te la un service sa ti-l curete de praf, am patit deci stiu...

| T0T a răspuns:

Probabil este virusat, ar trebui sa faci o scanare cu Malwarebytes.
Sau probabl ti s-a ars vreo memorie si mai stai cu el asa o sa se faca singur pana la urma asa cred. Asta daca iti scrie ceva de disk.
Daca problema persista mai bine reinstalezi windows-ul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie dus la,, curatat''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Temperatura creste foarte mult.
2. Calculatorul este infectat cu virus.
3. Sistemul de operare a pierdut fisiere.
4. Are probleme cu hardware-ul.
de asta ti se poate stinge, iti sugerez sa il cureti daca nu sti cum il poti duce la un service it happy

| qLiNn a răspuns:

Depinde ce eroare iti da sau cum se inchide, daca iti apare blue screen (ecran albastru) este de la suprasolicitare, adica nu ai un calculator care suporta foarte mult ''stres'', adica nu suporta foarte multe programe pornite deodata, iti recomand sa-ti iei alt calculator sau macar sa il ingrijesti pe actualul pc, curata-l de praf si mai fai imbunatatiri, mai schimbi un ram, o treaba, daca nu vrei sa il schimbi cu totul!

| En_Csabika_1987 a răspuns:

Se supraincalzeste ce-l mai probabil, deschidel si curata ventilatorul de praf.

| fratep a răspuns:

Din cauza softului cam prost si itinrecomand sa schimbi pentru a merge din nou. Funda
? Pls

| Anna_Giorgy_1997 a răspuns:

Ai o problema la windows. trebuie sa iti instalezi altul mai nou si sa resetezi tot! big grin