| CristianoRonaldo10 a întrebat:

De ce mi se inchide movie maker cand pun poze in el? Merge doar cele de la windows.stiti voi care.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

2 răspunsuri:
| printesatha69 a răspuns:

Deci cum putem sa rezolvam...

| virginia2000 a răspuns:

Nu stiu nici eu asa imi face si mie dupa ce fac un video dar ma enerveaza pentru ca am muncit mult la el