| SnYcK3rS a întrebat:

De ce mi se inchide singur pc-ul? Ati vazut cum se inchide pc-ul cand se ia lumina. Asa patesc si eu de ceva timp. Am verificat prizele, am verificat tot. L-am si reformatat. De ce imi face asa?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabryelm3 a răspuns:

Asa am patit si eu si era de la caldura, ia-ti un program de pe net si verifica-i temperatura sa nu fie prea ridicata, daca temperatura e cum zic eu mare il desfaci si il cureti de praf, daca nici asa nu-si revine il duci la un expert.

| VreauTilifon a răspuns:

Are pilot automat.