| dannyTm a întrebat:

De ce mi se stinge calculatorul inainte sa apara welcome. de azi dimineata am observat ca mi se stinge calculatorul inainte sa apara welcome? imi puteti zice cauza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany aceeasi problema am si eu sad la ora asta nu situ cred ca o fi din cauza rezolutiei ca sa poti face la normal trebuie sa instalezi windosul din nouwinking sa revii la normal cu rezolutia...placa video in niiun caz nu este... daca era de la placa nu se vede nici XP cu liniutele alea care incepe sa porneasca la mine mai face si un bip inainte de aparea welcomesad dar cel mai sigur iti instalezi windowsulwinking bye

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ma gandesc ca ti se supraincalzeste procesorul. Ca sa afli de ce va trebui sa-l duci in service.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@secret se poate supraîncălzi într-o secundă dacă nu este răcit corespunzător.
Dani, în safe mode pornește?

| dannyTm explică:

Nu porneste nici in safemode am urmatoarele : procesor Intel dual core de 3. 0ghz placa video de 1 gb ge force gt 220 hard de 500 gb si 2 gb ram, nu stiu dintr-o data nu mi-a mai mers ca m-am trezit dimineata am vrut sa-l aprind si de atunci face asasad